Przygotowanie projektu

Aby zlecenie mogło zostać wykonane prawidłowo, istotne jest, abyśmy uzyskali komplet materiałów i informacji decydujących o efekcie finalnym.

Wydruki wielkoformatowe
W przypadku plotowania i wydruków wielkoformatowych map i rysunków technicznych z plików DWG i DXF, bardzo ważnym parametrem jest określenie skali rysunku. Brak tej informacji nie pozwoli na zachowanie odpowiedniej skali wydruku w stosunku do wymiarowania. Należy również pamiętać o wygenerowaniu pliku z rozszerzeniem *.ctb, który zawiera grubości linii przypisane do poszczególnych pisaków.

Dostarczenie tych informacji pozwoli na uniknięcie błędów, oraz da gwarancję poprawnego wydruku.
Pliki PDF
Materiały w postaci plików PDF, które zawierają grafiki rastrowe, powinny być przygotowane optymalnie pod kątem wydruku. Zwykle podczas eksportu lub zapisu plików PDF, odpowiedni moduł pozwala na konfigurację parametrów jakości i kompresji grafik. Aby uzyskać zadowalające efekty wydruku, należy ustawić wysoką jakość obrazów – zwykle skutkuje to większym rozmiarem pliku wynikowego, jednak na pewno zaoszczędzi rozczarowań końcowym efektem.
Dostarczanie materiałów
Materiały do wydruku można dostarczyć do nas za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając je na adres ">. Wraz z informacjami dotyczącymi projektu, koniecznie prosimy o podawanie telefonu kontaktowego, w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia oraz ustalenia terminu i sposobu odbioru prac.