Odbitki wielkoformatowe
Odbitki wielkoformatowe wykonujemy na papierze ciągłym lub kalce technicznej o formatach od 210 mm – do 914 mm (A4 – E+), Maksymalna długość pojedynczego wydruku to 10 metrów. Odbitki czarno-białe wykonywane są na szybkich i bardzo dokładnych kopiarkach laserowych. odbitki kolorowe wykonywane są w technice atramentowej, co daje bardzo dobrą jakość odwzorowania barw.
Odbitki mały format
Odbitki wykonywane w technice laserowej kolorowe i czarno-białe jedno i dwustronne. Odbitki możemy wykonywać na papierze o gramaturze do 280 g, papierze fakturowym.
Plotowanie
Plotowanie rysunków i projektów z plików. Wydruki wykonujemy na papierze lub kalce technicznej o szerokości A4 – E+, oraz 1118 mm. Maksymalna długość pojedynczego wydruku to 10 metrów. Wydruki realizujemy za pomocą ploterów laserowych (monochromatyczne) lub atramentowych (kolor)

Podstawowym formatem elektronicznym do wykonywania wydruków jest wektorowy format DWG lub DXF tworzone w oprogramowaniu CAD, jednak możemy wykonywać plotowanie również z plików map bitowych TIFF, BMP, JPG, które często są formatami skanowanych materiałów. Obsługujemy również wydruki z plików składu tekstu PDF (Adobe Acrobat), należy jednak pamiętać o tym, że nie jest to typ danych przystosowany do przenoszenia obrazów wielkoformatowych. W przypadku dysponowania innym formatem danych prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia możliwości wykonania wydruków.

Materiały do plotowania można dostarczyć do nas osobiście na nośniku elektronicznym, lub przesłać na nasz adres e-mail koniecznie z opisem wydruku (patrz – przygotowanie materiałów). Zwykle ustalamy z klientem termin wykonania prac zależny od wielkości projektu.
Niskonakładowy wydruk plakatów
Wydruk możliwy na papierze o gramaturze 80, 120, 180 do szerokości 914 mm